Biskupiec Pomorski – stacja kolejowa w Bielicach, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce. Nazwa stacji wzięła nazwę od odległej o 3,5 km miejscowości Biskupiec.

Biskupiec Pomorski Miasto – nieistniejąca już stacja kolejowa w Biskupcu, w gminie Biskupiec, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce. Została otwarta w 1925 roku razem z linią z Kisielic do Biskupca Pomorskiego Miasto, dla zapewnienia połączenia kolejowego Biskupca, położonego na terytorium Niemiec i odciętego przez granicę od stacji Biskupiec Pomorski. Do zawieszenia ruchu w 1969 roku linia ta była używana w lokalnym ruchu pasażerskim i towarowym, w 1974 roku zdecydowano o jej likwidacji i następnie tory zostały rozebrane do końca lat 70..

Bratian – zamknięty przystanek osobowy w Bratianie na linii kolejowej nr 251, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce.

Jamielnik - stacja kolejowa w Jamielniku, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce. W okresie międzywojennym była to stacja graniczna po polskiej stronie, na linii tranzytowej do niemieckiej wówczas Iławy.

Kuligi – zlikwidowany przystanek osobowy w Kuligach na linii kolejowej Nowe Miasto Lubawskie – Zajączkowo Lubawskie, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim.

Kurzętnik - zamknięta stacja kolejowa w Kurzętniku, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce.
Lipinki – przystanek kolejowy w Lipinkach, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce. Dawniej była to stacja kolejowa.

Montowo – posterunek odgałęźny, zdalnie sterowany z przystankiem osobowym. Dawniej stacja kolejowa w Grodzicznie w powiecie nowomiejskim w województwie warmińsko-mazurskim. Stacja powstała w 1876 podczas budowy linii kolejowej Malbork – Mława. Prawdopodobna pierwotna nazwa Grodden. W 1888 roku wykoleiło się tu 10 wagonów i parowóz.

Nowe Miasto Lubawskie - nieczynna stacja kolejowa w Nowym Mieście Lubawskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce.

Nowe Miasto Lubawskie Południe - nieczynny kolejowy przystanek osobowy w Nowym Mieście Lubawskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce.

Ostrowite koło Jabłonowa - przystanek kolejowy z posterunkiem odgałęźnym w Ostrowitem, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce. Do 28 listopada 2005 roku była to stacja kolejowa.

Pacołtowo – zlikwidowany przystanek osobowy w Pacółtowie na linii kolejowej Nowe Miasto Lubawskie – Zajączkowo Lubawskie, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim.

Piotrowice Duże – nieistniejący już przystanek osobowy w Piotrowicach, w gminie Biskupiec, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce. Został otwarty w 1925 roku razem z linią z Kisielic do Biskupca Pomorskiego Miasto. Do 1969 roku linia ta była używana w ruchu pasażerskim i towarowym, w 1974 roku jej tory zostały rozebrane.

Radomno – zamknięty przystanek osobowy i ładownia a dawniej stacja kolejowa w Radomnie na linii kolejowej nr 251, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce.

Tylice Gwiździny – zlikwidowany przystanek osobowy w Tylicach na linii kolejowej Nowe Miasto Lubawskie – Zajączkowo Lubawskie, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim.

Tyliczki – zlikwidowany przystanek osobowy na linii kolejowej Nowe Miasto Lubawskie – Zajączkowo Lubawskie, w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w Polsce.

Zajączkowo Lubawskie – posterunek odgałęźny, dawniej stacja kolejowa w Zajączkowie w powiecie nowomiejskim w województwie warmińsko-mazurskim. Obecnie znajduje się tu duża podstacja trakcyjna.