Aleja Józefa Piłsudskiego – jedna z głównych ulic Białegostoku, biegnąca od ulicy ks. Adama Abramowicza do ronda dr. nauk med. Andrzeja Lussy. Aleja przebiega od Centrum i osiedla Sienkiewicza do granicy z dzielnicą Bojary.

Ulica Józefa Piłsudskiego – jedna z głównych ulic w śródmieściu Częstochowy, rozciąga się pomiędzy Piotrkowską a Alejami. Przy tej ulicy znajduje się dworzec kolejowy Częstochowa oraz siedziba Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie Konduktorownia.

Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego – główna ulica Dąbrowy Tarnowskiej. Droga krajowa nr 73. W 2006 ulica została wyremontowana. Powstały wtedy wysepki przy przejściach dla pieszych i sygnalizacja świetlna.

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego – ulica w centrum Gdyni będąca częścią głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Jej przebieg wyznacza granice dla trzech dzielnic: Śródmieścia, Wzgórza Św. Maksymiliana oraz Kamiennej Góry. Długość alei wynosi około 1,25 km.

Ulica Józefa Piłsudskiego – ulica w Kaliszu o długości 3,05 km, jedna z głównych arterii miasta, stanowiąca razem z ulicą Walentego Stanczukowskiego i częścią ulicy Podmiejskiej zachodnią, wewnętrzną obwodnicę miejską. Na całej długości stanowi część dróg krajowych nr 12 i nr 25.

Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego – ulica w Krakowie, na Nowym Świecie; łączy Stare Miasto z Błoniami.

Ulica Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w Legnicy jedna z głównych ulic w mieście, od skrzyżowania ulic aleja Rzeczypospolitej, Stanisława Moniuszki i II Armii Wojska Polskiego –, do skrzyżowania z ulicą Sudecką.

Ulica Józefa Piłsudskiego w Leżajsku – najdłuższa ulica w Leżajsku. Łączy ulice Jarosławską z Warszawską i jest drogową obwodnicą miasta w ciągu drogi krajowej nr 77.

Aleja Józefa Piłsudskiego w Lublinie – ulica w Lublinie, łącząca południowo-zachodnią część Śródmieścia z placem Bychawskim.

Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi – jedna z głównych ulic Łodzi, która na odcinku od skrzyżowania z al. marsz. Edwarda Śmigłego-Rydza w kierunku wschodnim jest także częścią drogi wojewódzkiej nr 713, łączącej Łódź z Januszewicami.

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego – jedna z głównych ulic Olsztyna. Rozciąga się od placu Jana Pawła II, gdzie krzyżują się ulice Pieniężnego, 11 Listopada i 1 Maja, do wschodnich granic administracyjnych miasta. Ulica przebiega przez teren Śródmieścia, osiedla Kościuszki i osiedla Mazurskiego, a także stanowi granicę pomiędzy osiedlami Pojezierze i Kormoran.

Plac Józefa Piłsudskiego w Piasecznie – plac w Piasecznie. Jako rynek istnieje od początku założenia miasta w 1429. Obowiązująca nazwa nadana została w 1933 na cześć Józefa Piłsudskiego – honorowego obywatela miasta od 1928. Współczesna zabudowa mieszkalna pochodzi z XX wieku.
Ulica Józefa Piłsudskiego w Policach – jedna z głównych ulic miasta Police o długości około 3 km.

Ulica Józefa Piłsudskiego – ulica w dzielnicy Śródmieście w Radomiu.

Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sanoku – ulica w dzielnicy Śródmieście miasta Sanoka.

Ulica Józefa Piłsudskiego – główna ulica w Siedlcach, w Śródmieściu.
Ulica Marszałka Piłsudskiego – główna ulica w centrum Skwierzyny prowadząca bezpośrednio do Rynku, potocznie zwana ”deptakiem”. Przy ulicy zachowało się najwięcej zabytkowych kamienic, większość z nich pochodzi jednak z lat 20–30 XIX wieku, poprzednia zabudowa spłonęła w wielkim pożarze w 1821 roku, w którym zniszczona została południowa i wschodnia część miasta.

Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego – ulica w Śródmieściu Szczecina. Stanowi jeden z ważniejszych ciągów komunikacyjnych, biegnących od ul. Matejki do pl. Szarych Szeregów. Jest fragmentem drogi wojewódzkiej nr 115.
Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tarnowskich Górach – jedna z głównych ulic Tarnowskich Gór, ważna arteria komunikacyjna dzielnicy Śródmieście-Centrum.
Ulica Józefa Piłsudskiego – ulica w centrum Tarnowa. Rozpoczyna się na placu Ofiar Katynia sąsiadującym z ulicą Wałową i biegnie ok. 2 km na północ kończąc się w rejonie os. Północ.

Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego – jedna z głównych i najruchliwszych ulic Tychów.
Ulica marsz. Józefa Piłsudskiego w Wodzisławiu Śląskim to ulica pamiętająca okres średniowiecza. Już w 1810 r. była traktem w kierunku Żor i nosiła nazwę ulica Żorska. Leżała w tzw. Dzielnicy Żorskiej. W czasach PRL-u nadano jej nazwę Ulica gen. Karola Świerczewskiego. Znajdowała się przy niej wówczas restauracja PIAST. W latach 90. ulicę przemianowano na Marszałka Józefa Piłsudskiego i tak jest do dziś. Jest to jedna z niewielu ulic, która nie jest wyłączona z ruchu kołowego w okolicach Wodzisławskiej Starówki. Jej początek wyznacza płyta Rynku, a koniec Rondo Alanya na skrzyżowaniu ulic 26 Marca, Daszyńskiego oraz Placu Gladbeck. Długość tej ulicy wynosi 193 m.

Plac Józefa Piłsudskiego – plac położony we Wrocławiu na osiedlu Karłowice-Różanka. Stanowi główny plac osiedla zaprojektowanego i wybudowanego zgodnie z założeniami idei miasta ogrodu, które z miało stanowić ekskluzywną dzielnicę Wrocławia.

Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego – jedna z głównych ulic współczesnego Wrocławia, przebiegająca z początku niemal równoleżnikowo na południe od historycznego centrum miasta, w zachodnim odcinku skręcająca na północ. Łączy dworce kolejowe: Wrocław Główny i Wrocław Świebodzki. Przedłużeniem Piłsudskiego na wschód, poza Dworzec Główny i ul. Dworcową, jest ul. Małachowskiego; na krańcu północno-zachodnim, za Dworcem Świebodzkim i Orląt ulica łączy się z ulicą Podwale. Z Rynkiem łączy ją ul. Świdnicka.
Ulica J. Piłsudskiego – jedna z głównych arterii w Zamościu, która jest ulicą jednojezdniową i jedną z najstarszych w mieście.