Kamień runiczny z Alstad – norweski kamień runiczny pochodzący z Alstad w gminie Østre Toten. Znajdują się na nim dwie inskrypcje.
Kamień runiczny z Dynna – pochodzący z około 1050 roku norweski kamień runiczny o treści chrześcijańskiej. Mierzy 2,82 m wysokości.

Kamień runiczny z Einang – pochodzący z końca IV wieku kamień runiczny, znajdujący się na farmie Einang w gminie Vestre Slidre w Norwegii. Jest to jeden z najstarszych kamieni runicznych i najstarszy, który wciąż stoi w miejscu jego oryginalnego wystawienia. Jednocześnie jest to jeden z pierwszych zabytków epigraficznych, w których pojawia się słowo runy.
Kamień runiczny z Hogganvik – kamień runiczny znajdujący się w Hogganvik, niedaleko miasta Mandal w norweskim regionie Vest-Agder.

Kamień runiczny z Oddernes – kamień runiczny znajdujący się w miejscowości Oddernes, niedaleko Kristiansand, w norweskim regionie Agder.
Kamień runiczny z Tune – kamień runiczny datowany na około 400 rok, znajdujący się obecnie w zbiorach Muzeum historycznego w Oslo. Zawiera najdłuższą znaną inskrypcję w języku pranordyckim.
Kamień runiczny z Vang – kamień runiczny wykonany na początku XI wieku. Znajduje się w miejscowości Vang w Norwegii. Pierwotnie kamień był usytuowany przy tutejszym kościele klepkowym, jednak w 1844 roku kościół został rozebrany i przewieziony do Karpacza, leżącego wtedy na terenie Niemiec.