
Lista zawodników z Australii występujących w lidze żużlowej w Polsce. Uwaga! Niektórzy z zawodników mimo podpisanych umów nie wystąpili w żadnym oficjalnym meczu ligowym swoich drużyn. Żużlowcy domyślnie posegregowani są alfabetyczne.

San Jose Sharks to profesjonalny klub hokejowy z siedzibą w San Jose w stanie Kalifornia. Zespół jest członkiem dywizji Pacyfiku w konferencji zachodniej ligi National Hockey League (NHL). Zespół założony w 1991 roku od sezonu 1991/1992 rozgrywał swoje spotkania w Cow Palace, po dwóch sezonach klub przeniósł się do San Jose Arena. Zespół jest własnością San Jose Sports & Entertainment Enterprises.

Lista kapitanów włoskiego klubu piłkarskiego A.C. Milan.

Lista kapitanów ukraińskiego klubu piłkarskiego Dynamo Kijów.

Lista kapitanów ukraińskiego klubu piłkarskiego Szachtar Donieck.

Lista mistrzów ONE Championship – chronologiczna lista wszystkich dotychczasowych mistrzów organizacji promującej sztuki walki ONE Championship.

Lista mistrzów świata WBC Muay Thai – chronologiczna lista dotychczasowych zawodowych mistrzów świata organizacji promującej boks tajski World Boxing Council Muay Thai w poszczególnych kategoriach wagowych.

Lista mistrzów Ultimate Fighting Championship – chronologiczna lista wszystkich dotychczasowych mistrzów amerykańskiej organizacji promującej MMA UFC.

Lista podiów reprezentacji Polski w Pucharze Świata w skokach narciarskich – występy reprezentantów Polski w skokach narciarskich w konkursach Pucharu Świata, zakończone zdobyciem miejsca na podium. Polscy skoczkowie dokonali tego 219 razy w zawodach indywidualnych i 28 w drużynowych.

Poniżej znajduje się lista sezonów motocyklowych mistrzostw świata w latach 1949-2015 z wyszczególnieniem mistrzów świata w poszczególnych klasach oraz lista zawodników z tytułem mistrzowskim.

Lista skoczków narciarskich ze zwycięstwem w Pucharze Świata – zestawienie zawodników, którzy przynajmniej raz odnieśli zwycięstwo w indywidualnych bądź drużynowych zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich mężczyzn.

Lista torów do zjazdów saneczkowych, bobslejowych i skeletonowych – zestawienie 16 torów na świecie do rozgrywania zjazdów saneczkowych, bobslejowych i skeletonowych.

Poniżej znajduje się lista torów, na których rozgrywane były wyścigi motocyklowych mistrzostw świata w latach 1949-2016. Do tej pory do organizacji wyścigów wykorzystano 71 torów.

Puchar Świata w skokach narciarskich – jest przyznawany po zakończeniu sezonu przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS) skoczkowi, który uzyskał największą liczbę punktów w ciągu całego sezonu. Po raz pierwszy Puchar Świata – Kryształową Kulę – przyznano w sezonie 1979/1980, a wywalczył go austriacki skoczek – Hubert Neuper. Pierwszym skoczkiem, który dwa razy zdobył Kryształową Kulę był Armin Kogler, który wygrywał klasyfikację końcową w sezonach 1980/1981 i 1982/1983. Pierwszym zdobywcą Pucharu Świata używającym stylu V był Jan Boklöv w sezonie 1988/1989.

Medaliści mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w skokach narciarskich – zestawienie zawodników i drużyn, które przynajmniej raz stanęły na podium mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w konkurencjach skoków narciarskich.
Medaliści zimowego olimpijskiego festiwalu młodzieży Europy w skokach narciarskich – lista zawodników i zawodniczek, którzy zdobyli medale w konkursach skoków narciarskich podczas olimpijskich festiwali młodzieży Europy.

Polscy medaliści mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym – zestawienie reprezentujących Polskę zawodników i zawodniczek, którzy zdobyli przynajmniej jeden medal mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym.

Polscy piłkarze-zdobywcy Pucharu Europy – polscy piłkarze, którzy uczestniczyli w zdobyciu przez swój zespół tytułu najlepszej klubowej drużyny kontynentu; do 1992 Pucharu Europy Mistrzów Klubowych, a od 1993 Pucharu UEFA Champions League, którym honorowana jest drużyna wygrywająca Ligę Mistrzów.

Prestiżowa nagroda Rey del Fútbol de América jest wręczana na koniec każdego roku kalendarzowego najlepszemu piłkarzowi, będącego w momencie wyróżnienia zawodnikiem jednego z klubów z kontynentu amerykańskiego. Laureaci od 1986 roku są wybierani przez urugwajski dziennik El País, zaś w latach 1971–1985 plebiscyt był organizowany przez wenezuelską gazetę El Mundo.

Nagroda Entrenador del año en Sudamérica jest wręczana na koniec każdego roku kalendarzowego najlepszemu trenerowi piłkarskiemu prowadzącemu w momencie wyróżnienia jeden z klubów z kontynentu amerykańskiego. Laureaci od 1986 roku są wybierani przez urugwajski dziennik El País.