
Athlone Town Stadium – stadion piłkarski w Athlone, w Irlandii. Został otwarty w 2007 roku. Może pomieścić 5000 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Athlone Town FC, którzy przed otwarciem obiektu występowali na St. Mel's Park.
Aviva Stadium – stadion sportowy położony w Dublinie, który ma pojemność 51 700 widzów. Poprzednia nazwa stadionu zlokalizowanego w tym miejscu to Lansdowne Road, podczas gdy według terminologii UEFA, to Dublin Arena.

Carlisle Grounds – stadion piłkarski w Bray, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 3500 widzów. Boisko ma wymiary 103 m x 64 m. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Bray Wanderers A.F.C.

Croke Park – stadion uznawany za matecznik sportów gaelickich w stolicy Irlandii, Dublinie. Odbywa się na nim All-Ireland Senior Football Championship w futbolu gaelickim, mistrzostwa w hurlingu. W roku 2003 stadion gościł ceremonię otwarcia oraz zamknięcia Olimpiady Specjalnej. Jest czwartym pod względem pojemności stadionem w Europie. Stadion jest też siedzibą Gaelickiego Stowarzyszenia Sportowego oraz jego muzeum. Odbywają się na nim również wydarzenia kulturalne, z których warto wymienić Kongres eucharystyczny w roku 2012 oraz LAOCHRA w 2016 będące przedstawieniem upamiętniającym setną rocznicę powstania wielkanocnego.
Dalymount Park – stadion piłkarski w Dublinie, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 7955 widzów. Został otwarty w 1901 roku. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Bohemian F.C. Architektem tego stadionu jest Archibald Leitch.

Ferrycarrig Park – stadion piłkarski niedaleko Wexford, w Irlandii. Został otwarty w 2005 roku. Może pomieścić 2500 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Wexford FC oraz piłkarki zespołu Wexford Youths WFC.

Finn Park – stadion piłkarski w Ballybofey, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 6000 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Finn Harps FC.

Gortakeegan – stadion piłkarski w Monaghan, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 5600 widzów. Został otwarty w 1987 roku. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Monaghan United F.C.

Hogan Park – stadion piłkarski w Limerick, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 2000 widzów. Obecnie na tym stadionie żadna drużyna nie rozgrywa spotkań. Wcześniej na tym obiekcie grał zespół Limerick F.C.

Hunky Dorys Park – stadion piłkarski w Drogheda, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 5400 widzów. Został otwarty w 1979 roku. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Drogheda United F.C.

Jackson Park – stadion piłkarski we wsi Kilternan, w hrabstwie Dún Laoghaire-Rathdown, na południe od Dublina, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 1000 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Wayside Celtic FC oraz piłkarki zespołu DLR Waves.

Lansdowne Road – irlandzki stadion narodowy dla piłkarskiej reprezentacji i reprezentacji rugby położony w Dublinie. Stadion otwarty w 1872 roku, został zburzony w 2007, ustępując miejsca nowocześniejszej konstrukcji, która została nazwana Aviva Stadium.

Morton Stadium – wielofunkcyjny obiekt sportowy w miejscowości Santry na północy Dublina w Irlandii.
Oriel Park – stadion piłkarski w Dundalk, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 6000 widzów. Został otwarty w 1919 roku. Boisko ma wymiary 106 m x 70 m. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Dundalk F.C.

PRL Park – stadion piłkarski we wsi Newcastle, w hrabstwie Dublin Południowy, na zachód od Dublina, w Irlandii. Położony jest w pobliżu kompleksu przemysłowego Greenogue Business Park oraz lotniska Casement Aerodrome. Obiekt może pomieścić 1000 widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarki klubu Peamount United FC, mistrzynie kraju w sezonach 2011/2012 oraz 2019. Na początku 2019 roku, po podpisaniu umowy sponsorskiej, obiekt przemianowano na PRL Park, wcześniej znany był jako Greenogue.

RDS Arena – stadion w Dublinie w Irlandii. Został otwarty w 1868 roku, a w 2007 roku przeszedł gruntowną renowację. Obiekt powstał z myślą o organizowaniu wydarzeń jeździeckich, w tym dorocznego Dublin Horse Show.
Richmond Park – stadion piłkarski w Dublinie, na którym swoje mecze rozgrywa zespół St Patrick’s Athletic. Do 1922 z miejsca, na którym stoi obiekt, korzystała Armia Brytyjska. Jego nazwa pochodzi od znajdujących się w pobliżu baraków wojskowych zwanych Richmond Barracks.

Semple Stadium – jest irlandzkim stadionem piłkarskim. Położony jest w mieście Thurles. Na co dzień gra tu irlandzki zespół Tipperary GAA.

Showgrounds – stadion piłkarski w Sligo, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 6100 widzów. Został otwarty w 1929 roku. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Sligo Rovers F.C.

St. Mel’s Park – nieużywany stadion piłkarski w Athlone, w Irlandii. Powstał w latach 20. XX wieku. Do 2006 roku swoje spotkania rozgrywali na nim piłkarze klubu Athlone Town FC. Obiekt mógł pomieścić 5000 widzów.

Tallaght Stadium – stadion piłkarski położony na południowo-zachodnich przedmieściach Dublina, w Tallaght, na którym swoje mecze rozgrywa zespół Shamrock Rovers. Ma 6000 miejsc siedzących na trybunach.

Terryland Park – stadion piłkarski w Galway, w Irlandii. Został otwarty w 1977 roku. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Galway United F.C. Obiekt może pomieścić 5000 widzów, z czego 3300 miejsc jest siedzących.

Tolka Park – stadion piłkarski w Dublinie, na którym swoje mecze rozgrywa zespół Shelbourne. Z obiektu korzystały również inne kluby z Dublina: Drumcondra, Dolphin, Home Farm, Dublin City, Shamrock Rovers oraz St James Gate.

Turners Cross – stadion piłkarski w Corku, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 7485 widzów. Został otwarty w 1980 roku. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna Cork City F.C.

UCD Bowl – stadion piłkarski w Dublinie, w Irlandii. Obiekt może pomieścić 3000 widzów. Swoje spotkania rozgrywa na nim drużyna UCD Dublin.