Ayresome ParkW
Ayresome Park

Ayresome Park - stadion znajdujący się w mieście Middlesbrough w Anglii. Na tym obiekcie rozegrano trzy spotkania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 1966. Swoje mecze rozgrywał na nim zespół Middlesbrough F.C.. Jego pojemność wynosiła 54 000. Został zburzony w 1997 roku.

Bank Street (stadion)W
Bank Street (stadion)

Bank Street – nieistniejący, wielofunkcyjny stadion, który znajdował się w Manchesterze w Anglii. Przeważnie był używany do rozgrywania meczów piłkarskich i był drugim po North Road stadionem Manchesteru United.

Elm Park (stadion)W
Elm Park (stadion)

Elm Park – nieistniejący stadion piłkarski w Reading, w hrabstwie Berkshire, w Wielkiej Brytanii, na którym w latach 1896–1998 swoje mecze rozgrywał zespół Reading FC.

Fallowfield StadiumW
Fallowfield Stadium

Fallowfield Stadium – nieistniejący już stadion wielofunkcyjny w Manchesterze, w Wielkiej Brytanii. Został otwarty w maju 1892 roku. Odbywały się na nim głównie zawody lekkoatletyczne i kolarskie.

FeethamsW
Feethams

Feethams – stadion piłkarski w Darlington, na którym w latach 1883–2003 swoje mecze rozgrywał zespół Darlington F.C.. Ostatni mecz na Feethams odbył się 3 maja 2003 roku. Od sezonu 2003/2004 Darlington F.C. rozgrywa swoje mecze na stadionie The Darlington Arena.

Fellows ParkW
Fellows Park

Fellows Park – nieistniejący stadion piłkarski w Walsall, w Wielkiej Brytanii, na którym w latach 1896–1990 swoje mecze rozgrywał zespół Walsall FC.

Goldstone GroundW
Goldstone Ground

Goldstone Ground – nieistniejący stadion piłkarski, na którym swoje mecze rozgrywał zespół Brighton & Hove Albion.

Hibernian ParkW
Hibernian Park

Hibernian Park - dawny stadion piłkarski w Edynburgu, Wielka Brytania. Obiekt został zbudowany w 1880 roku dla Hibernian F.C., który przeniósł się na niego z parku The Meadows. Obiekt służył klubowi do czasu wybudowania Easter Road Stadium, który został otwarty w 1892. Stadion położony był w miejscu, gdzie obecnie rozciąga się Bothwell Street.

Highfield RoadW
Highfield Road

Highfield Road Stadium – nieistniejący stadion piłkarski w Coventry, w Wielkiej Brytanii. Przez 106 lat swoje mecze rozgrywał na nim zespół Coventry City. Został pierwszym stadionem w Anglii, który posiadał wyłącznie miejsca siedzące.

Hyde Road (stadion piłkarski)W
Hyde Road (stadion piłkarski)

Hyde Road – nieistniejący stadion piłkarski w Manchesterze, w Wielkiej Brytanii. Swoje mecze rozgrywał na nim zespół Manchester City.

Invicta GroundW
Invicta Ground

Invicta Ground – były piłkarski stadion w Plumstead w południowo-wschodnim Londynie, występował na nim klub Royal Arsenal między 1890 i 1893 rokiem.

Layer RoadW
Layer Road

Layer Road – nieistniejący już stadion piłkarski, położony w mieście Colchester, w Anglii. Oddany został do użytku w 1909 roku. Od tego czasu swoje mecze na tym obiekcie rozgrywa zespół Colchester United F.C. Jego pojemność wynosiła 6340 miejsc. Rekordową frekwencję, wynoszącą 19 072 osób, odnotowano w 1948 podczas meczu pucharowego pomiędzy Colchester United a Reading F.C. W latach 2007–08 wybudowano Weston Homes Community Stadium, który zastąpił Layer Road. Ostatni mecz na stadionie odbył się 26 kwietnia 2008 roku. 17 lipca tego samego roku obiekt definitywnie zamknięto, po czym został wyburzony.

Leeds RoadW
Leeds Road

Leeds Road – nieistniejący stadion piłkarski w Huddersfield, zaprojektowany przez Archibalda Leitcha, na którym swoje mecze rozgrywał zespół Huddersfield Town. Przez dwa sezony z obiektu korzystał także klub rugby Huddersfield Giants.

Lillie Bridge GroundsW
Lillie Bridge Grounds

Lillie Bridge Grounds – nieistniejący obiekt sportowy w Londynie, na którym odbywały się głównie zawody lekkoatletyczne, kolarskie oraz mecze krykietowe. W 1873 roku na Lillie Bridge rozegrano mecz finałowy Pucharu Anglii w piłce nożnej pomiędzy Wanderers a Oxford University.

Maine RoadW
Maine Road

Maine Road – nieistniejący już stadion piłkarski, na którym mecze rozgrywała drużyna Manchesteru City. Nazwa obiektu pochodzi od nazwy ulicy, przy której się znajdował. Podczas otwarcia był to największy co do wielkości klubowy stadion w Anglii. Ostatni mecz na Maine Road rozegrany został 11 maja 2003 roku. W 2004 zabudowa stadionu została zburzona, a po kilku latach na jego miejscu powstało osiedle mieszkaniowe. Klub natomiast przeniósł się na nowy obiekt: City of Manchester Stadium, od 2011 nazywający się Etihad Stadium.

Manor GroundW
Manor Ground

Manor Ground – nieistniejący stadion piłkarski w Plumstead w południowo-wschodnim Londynie, który w latach 1888–1890 i 1893–1913 był stadionem domowym klubu początkowo znanego jako Royal Arsenal, zaś w 1891 przemianowanego na Woolwich Arsenal. Po opuszczeniu Manor Ground klub przeniósł się w inną część Londynu, na Arsenal Stadium w Highbury i wkrótce zmienił swą nazwę na Arsenal Football Club.

Ninian ParkW
Ninian Park

Ninian Park – nieistniejący stadion piłkarski, położony w Cardiff, w Walii. Oddany został do użytku w 1910 roku. Swoje mecze na tym obiekcie rozgrywał zespół Cardiff City F.C. Jego pojemność wynosiła 22 000 miejsc. Rekordową frekwencję, wynoszącą 61 556 osób odnotowano w 1961 roku podczas meczu międzynarodowego pomiędzy Walią a Anglią. W 2009 roku, po wybudowaniu nowego Cardiff City Stadium został rozebrany, a na jego miejscu powstało osiedle mieszkaniowe.

North RoadW
North Road

North Road – nieistniejący już stadion piłkarski i krykietowy w Newton Heath, w Manchesterze. Był pierwszym obiektem Manchesteru United, znanego wówczas pod nazwą Newton Heath Lancashire & Yorkshire. Klub występował na North Road w latach 1878–1893. Początkowo obiekt posiadał jedynie boisko, jednak mecze mogło obserwować ok. 12 000 kibiców. W 1891 roku dostawiono trybuny, a stadion osiągnął ostateczną pojemność 15 000 widzów.

Plough Lane (1912–2002)W
Plough Lane (1912–2002)

Plough Lane – nieistniejący stadion piłkarski w Londynie, na którym do 1991 roku swoje mecze rozgrywał zespół Wimbledon FC. Obiekt istniał w latach 1912–2002.

Roker ParkW
Roker Park

Roker Park – dawny stadion znajdujący się w mieście Sunderland w Anglii. Na tym obiekcie rozegrano cztery spotkania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 1966. Swoje mecze rozgrywał na nim zespół Sunderland A.F.C.. Jego pojemność wynosiła 30 000. Został zburzony w 1997 roku.

Somerton ParkW
Somerton Park

Somerton Park – nieistniejący stadion wielofunkcyjny w Newport, w Walii. Odbywały się na nim mecze piłkarskie, zawody żużlowe oraz wyścigi psów. W latach 1912–1989 z obiektu korzystał zespół Newport County.

Springfield ParkW
Springfield Park

Springfield Park – nieistniejący stadion wielofunkcyjny w Wigan, który otworzony został 18 sierpnia 1897 roku. Odbyły się wówczas wyścigi kolarskie. Na obiekcie rozgrywano głównie mecze piłkarskie. Korzystały z niego drużyny Wigan County, Wigan United, Wigan Town, Wigan Borough oraz Wigan Athletic.

Stadion Wembley (1923)W
Stadion Wembley (1923)

Stadion Wembley – stadion piłkarski w dzielnicy Wembley w Londynie. Oficjalnie otwarty 28 kwietnia 1923 przez króla Jerzego V. W 2003 został wyburzony, a w jego miejsce zbudowano nowy stadion na 90 tys. miejsc. Stary stadion Wembley był jednym z najsłynniejszych i najbardziej znanych stadionów piłkarskich na świecie.

The DellW
The Dell

The Dell – nieistniejący stadion piłkarski w Southampton, w Wielkiej Brytanii. Przez 103 lata swoje mecze rozgywał na nim zespół Southampton FC.

The MeadowsW
The Meadows

The Meadows – rozległy park miejski w Edynburgu, w Szkocji, położony na południe od centrum miasta. Jego powierzchnię zajmują głównie rozległe trawniki, poprzecinane licznymi ścieżkami obsadzonymi drzewami. W parku znajduje się plac zabaw dla dzieci, jak również klub krykietowy, korty tenisowe oraz publiczne pola golfowe.

Vetch FieldW
Vetch Field

Vetch Field – nieistniejący stadion wielofunkcyjny w Swansea, na którym odbywały się głównie mecze piłkarskie. Przez 93 lata z obiektu korzystał zespół Swansea City.

Victoria GroundW
Victoria Ground

Victoria Ground – nieistniejący stadion piłkarski, na którym, przez 119 lat, swoje mecze rozgrywał zespół Stoke City. Podczas zamknięcia był najstarszym, funkcjonującym obiektem piłkarskim na świecie.

White City StadiumW
White City Stadium

White City Stadium – nieistniejący stadion w Londynie w Wielkiej Brytanii wzniesiony specjalnie na letnie igrzyska olimpijskie w 1908 roku.

White Hart LaneW
White Hart Lane

White Hart Lane – stadion w Londynie, na którym swoje mecze rozgrywał zespół Tottenham Hotspur.