Stadion im. 1 Maja w Pjongjangu – największy stadion na świecie pod względem pojemności.

Stadion Althawra Sport City w Sanie to wielofunkcyjny stadion w Sanie, w Jemenie. Jest obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej. Stadion mieści 30 000 osób i został otwarty w 1986 roku. Jest obecnie domową areną Reprezentacji Jemenu w piłce nożnej.
Astana Arena – stadion piłkarski w stolicy Kazachstanu, Nur-Sułtanie. Został wybudowany w latach 2006–09. Jego pojemność wynosi 30 000 widzów, z czego 16 000 mieści pierścień trybun stworzony wokół całego boiska, a kolejne 14 000 może zasiadać na piętrowych trybunach usytuowanych wzdłuż boiska po obu jego stronach. Obiekt wyposażony jest w rozsuwany dach, pomieszczenia dla VIP-ów, mediów i organizatorów oraz system ogrzewania i chłodzenia, co jest ważne ze względu na duże roczne amplitudy temperatur w Astanie. Na stadionie regularnie swoje spotkania rozgrywa FK Astana i Reprezentacja Kazachstanu w piłce nożnej.

Stadion im. Aunga Sana to wielofunkcyjny stadion, położony w centrum miasta Rangun w Mjanmie. Nazwa pochodzi od generała Aunga Sana, 40 000 miejscowy stadion jest nadal największym stadionem w Mjanmie i był stadionem narodowym do połowy lat osiemdziesiątych XX wieku. Stadion był główną areną dla Igrzysk Azji Południowo-Wschodniej w 1961 i 1969. Choć nie jest już głównym miejscem wybieranym na turnieje międzynarodowego poziomu, stadion jest nadal w dużym stopniu wykorzystywany na mecze piłki nożnej Narodowej Ligi Birmańskiej.
Stadion Al-Szaab znany również jako Stadion Ludowy to wielofunkcyjny stadion w Bagdadzie w Iraku. Używany jest głównie do meczów piłki nożnej i jest domem reprezentacji Iraku w piłce nożnej. Stadion może pomieścić 40.000 fanów. Został wybudowany w 1966 roku. Meczem otwarcia był mecz między Irakiem a Benficą Lizbona, dla której grał Eusébio.

Stadion Azadi – jest stadionem narodowym Iranu, mieszczącym się w stolicy państwa, Teheranie. Powstał on w 1971 roku. Na stadionie swoje mecze rozgrywają drużyny Persepolis Teheran, Esteghlal Teheran, reprezentacja Iranu w piłce nożnej, a także drużyny żeńskiej piłki nożnej. Stadion przeszedł renowacje w latach 2002–2003; przed renowacją na stadionie mogło zasiąść około 120 000 widzów. Od 2016 roku pojemność obiektu wynosi 78 116 widzów.

Stadion Narodowy Bangabandhu − stadion piłkarski mieszczący się w Dhace. Pojemność stadionu wynosi 36 000 miejsc.

Camille Chamoun Sports City Stadium – wielofunkcyjny stadion sportowy w stolicy Libanu, Bejrucie. Wykorzystywany jest głównie do gry w piłkę nożną. Został wybudowany w roku 1957, a ostatnia renowacja miała miejsce w 1997 roku. Był jedną z trzech aren piłkarskiego Pucharu Azji 2000. Pojemność stadionu wynosi 49 500 widzów, co czyni go największym tego typu obiektem w Libanie.
Estádio Campo Desportivo – wielofunkcyjny stadion położony na wyspie Taipa w Makau. Obecnie używany przede wszystkim jako stadion piłkarski, chociaż posiada również bieżnię. Stadion mieści 15 000 ludzi.

Stadion Centralny Paxtakor – wieloużytkowy, największy stadion w Uzbekistanie, leżący w stolicy tego kraju Taszkencie. Na stadionie najczęściej odbywają się mecze piłkarskie – gra tutaj zarówno reprezentacja Uzbekistanu jak i najbardziej utytułowany klub w kraju, Paxtakor Taszkent. Stadion posiada także bieżnię lekkoatletyczną, w związku z czym może być także używany do zawodów lekkoatletycznych. Obiekt ten może pomieścić 35 tysięcy widzów. Został wybudowany za czasów ZSRR w 1956 roku, a w roku 1996 przeprowadzono na nim renowację. Boisko piłkarskie ma wymiary 112 na 72 m.

Stadion Centralny w Ałmaty – wielofunkcyjny stadion w Ałmaty, w Kazachstanie. Pojemność stadionu wynosi 25 027 widzów. Obiekt oprócz boiska posiada również bieżnię lekkoatletyczną. Część trybun jest zadaszona, jest też oświetlenie. Stadion został otwarty w 1958 roku, a w roku 2004 przeszedł renowację. Na obiekcie swoje spotkania rozgrywa drużyna Kajrat Ałmaty.

Changlimithang – wielofunkcyjny stadion w Thimphu w Bhutanie, który służy jako stadion narodowy. Jest aktualnie używany głównie dla meczów piłki nożnej i łucznictwa. Stadion mieści 25 000 osób. Changlimithang był również areną pierwszej otwartej produkcji teatralnej w Bhutanie, którą była Opowieść o dwóch miastach. Z jednej strony trybuny są zadaszone i krótkie, natomiast naprzeciwko rozciąga się dwupoziomowa trybuna sięgająca miejsce za bramką. Na stadionie nie ma żadnych krzesełek. Arena nie posiada oświetlenia. Z boiska korzysta aż 6 klubów piłkarskich.

Stadion Dasarath Rangasala – to wielofunkcyjny stadion w Tripureshwor w Katmandu w Nepalu. Jest to największy stadion w Nepalu. Odbywają się na nim głównie mecze piłki nożnej oraz programy kulturalne i rozrywkowe. Stadion mieści 25 000 widzów. Został zbudowany w 1956 roku. Większość turniejów krajowych i międzynarodowych Nepalu odbywa się na tym stadionie. Martyr's Memorial A Division League jest również rozgrywana na tym terenie co roku.

Stadion im. Dölöna Ömürzakowa – wielofunkcyjny stadion w Biszkeku, stolicy Kirgistanu. Swoje mecze rozgrywa na nim drużyna Ałga Biszkek, wcześniej też Dordoj Biszkek. Do 2010 nazywał się Republikański Stadion "Spartak". Obiekt może pomieścić 23 000 widzów i jest to największy stadion w Kirgistanie.
Stadion Gelora Bung Karno – wielofunkcyjny stadion w Dżakarcie, stolicy Indonezji. Pojemność stadionu wynosi 88 306 widzów. Swoje mecze rozgrywa na nim drużyna Persija Dżakarta. Pod trybunami obiektu mieszczą się m.in. sale sportowe do ping-ponga, sztuk walki, podnoszenia ciężarów, squasha, bilarda, zapasów oraz boksu. Wybudowano go w latach 1960–1962 i mógł wówczas pomieścić ponad 100 tys. widzów, jednak wynikało to z tego, iż zamiast krzesełek posiadał ławki. Był jedną z aren piłkarskiego Pucharu Azji 2007. Przed turniejem przeszedł modernizację, podczas której m.in. wymieniono ławki na krzesełka, zmniejszając tym samym pojemność.

Stadion Ghazi – wielofunkcyjny stadion w Kabulu w Afganistanie. Został zbudowany za panowania króla Amanullaha Chana w 1923 roku, który był uważany za Ghazi (bohatera) za wygranie wojny z Brytyjczykami i uzyskanie niepodległości narodu. Stadion mieści 25,000 osób.

Stadion GSP – stadion piłkarski w Nikozji, stolicy Cypru. Pojemność obiektu wynosi 22 859 widzów i jest to największy stadion na Cyprze. Swoje mecze rozgrywają na nim drużyny: APOEL Nikozja, Omonia Nikozja i Olympiakos Nikozja. Obiekt został zainaugurowany 6 października 1999 roku. Stadion jest częścią większego kompleksu sportowego, w skład którego wchodzą również m.in. dwa inne boiska wyposażone w bieżnie lekkoatletyczne, sala gimnastyczna z przyrządami dla ciężarowców oraz centrum konferencyjne.

Hong Kong Stadium – główny obiekt sportowy w Hongkongu. Przebudowany ze starego stadionu rządowego, odbudowany jako Hong Kong Stadium w 1994 roku. Posiada 40 000 miejsc, w tym 18 240 miejsc na głównym poziomie, 18 559 miejsc na górnym poziomie, 3153 miejsc dla VIP-ów i 48 miejsc dla osób na wózkach inwalidzkich.

Stadion Hrazdan – wielofunkcyjny stadion sportowy w Erywaniu, wybudowany w latach 1969–1970 z okazji 50-lecia sowietyzacji Armenii dolinie rzeki Hrazdan i oficjalnie otwarty 29 listopada 1970. Trzykrotnie przebudowywany: 2002, 2008 oraz 2012. Aktualna pojemność jego trybun wynosi 54 208 miejsc, co czyni go największym tego typu obiektem w Armenii. Rekord frekwencji padł podczas inauguracyjnego spotkania piłkarskiego, w którym Ararat Erywań pokonał 3:0 Kajrat Ałmaty.
Jaber Al-Ahmad Stadium – wielofunkcyjny stadion w mieście Kuwejt, stolicy Kuwejtu. Nosi imię Jabira Al Sabaha, emira Kuwejtu w latach 1977–2006. Posiada bieżnię lekkoatletyczną oraz zadaszone trybuny dla 64 000 widzów. Projekt w latach 2000–2003 wykonała niemiecka firma Weidleplan Consulting GmbH. Konstrukcję rozpoczęto w 2004 roku, a zakończono z lekkim opóźnieniem pod koniec roku 2007. Jednak z powodu wprowadzania do projektu kolejnych poprawek, jeszcze przez dłuższy czas obiekt pozostawał nieukończony. W dniach 21–30 września 2010 roku na stadionie rozegrano spotkania Pucharu Zatoki Perskiej U-17 2010. 6 listopada 2010 roku obiekt gościł finał rozgrywek o Puchar AFC 2010.

Jawaharlal Nehru Stadium to wielofunkcyjny stadion w stolicy Indii, Nowym Delhi. Jest obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej oraz zawodów lekkoatletycznych. Na tym stadionie swoje mecze rozgrywa reprezentacja Indii w piłce nożnej. Stadion może pomieścić 100 000 widzów.

Stadion Jinnah – wieloużytkowy stadion znajdujący się w Pakistanie, w stolicy kraju Islamabad. Na tym stadionie swoje mecze rozgrywają drużyny piłkarskie, m.in. ZTBL F.C. oraz reprezentacja Pakistanu w piłce nożnej, a także odbywają się tam zawody lekkoatletyczne, ponieważ stadion jako jeden z niewielu w Pakistanie posiada bieżnię z tartanową nawierzchnią. Stadion może pomieścić 48 200 widzów.

Kompleks Sportowy im. Sułtana Kabusa ibn Sa’ida – kompleks sportowy w Maskacie, stolicy Omanu. Nosi imię Kabusa ibn-Saida, sułtana Omanu. Wśród obiektów kompleksu znajduje się wielofunkcyjny stadion, basen, sale gimnastyczne, boiska do uprawiania różnych sportów zespołowych, korty tenisowe oraz klinika sportowa.

Stadion Króla Fahda – wielofunkcyjny stadion, położony jest w Arabii Saudyjskiej w mieście Rijad. Używany jest do meczów piłkarskich i zawodów lekkoatletycznych. Na co dzień gra tutaj swoje mecze Al-Nassr i Al-Hilal. Obiekt oddano do użytku w 1987 roku. Stadion może pomieścić 67 000 widzów. Na Mistrzostwach Świata do lat 20 w 1989 roku rozegrany został tutaj mecz finałowy. Obiekt gościł także wszystkie spotkania Pucharu Konfederacji w latach 1992, 1995 i 1997.

Malab Fajsal al-Husajni to piłkarski stadion w mieście Ar-Ram na Zachodnim Brzegu Jordanu. Na tym stadionie swoje mecze rozgrywa reprezentacja Palestyny w piłce nożnej. Stadion może pomieścić 12 500 widzów. Został otwarty w 2008 roku. Posiada sztuczną murawę. Nazwa pochodzi od palestyńskiego polityka Fajsala al-Husajniego, który zmarł w 2001 roku.

Stadion Międzynarodowy w Aleppo − wieloużytkowy stadion w syryjskim mieście Aleppo, jeden z największych stadionów na świecie, zaprojektowany przez polskiego konstruktora Stanisława Kusia i architekta Stanisława Karpiela. Służy jako macierzysta arena reprezentacji Syrii w piłce nożnej i gościł kilka meczów klubu Al-Ittihad Aleppo w turniejach międzynarodowych. Stadion został otwarty w 2007 roku i mieści 53 200 widzów. Obiekt jest częścią centrum sportowego al-Hamadaniah, które znajduje się w południowych dzielnicach Aleppo.

Stadion Międzynarodowy w Ammanie – wielofunkcyjny stadion w Ammanie, stolicy Jordanii. Jego pojemność wynosi 25 000 widzów, co czyni go największym tego typu obiektem w kraju. Został otwarty w 1963 roku. Na stadionie odbyły się wszystkie spotkania piłkarskiego turnieju o Puchar Azji Zachodniej 2007, kobiecy Puchar Azji Zachodniej 2005 i 2007 oraz lekkoatletyczne Mistrzostwa Azji 2007.
Stadion Międzynarodowy w Basrze to wielofunkcyjny stadion w mieście Basra w Iraku. Używany jest głównie do meczów piłki nożnej i jest domem reprezentacji Iraku w piłce nożnej. Stadion może pomieścić 65 000 fanów. Został wybudowany w 2012 roku, a otwarty w 2013. Obiekt jest częścią kompleksu sportowego Basra Sports City.

Stadion Międzynarodowy Chalifa – wielofunkcyjny stadion w mieście Doha, stolicy Kataru.

Malab al-Bahrajn al-watani – wielofunkcyjny stadion w Ar-Rifa, w Bahrajnie. Może pomieścić 35 580 widzów. Posiada bieżnię lekkoatletyczną, oświetlenie o natężeniu 1400 luksów oraz zadaszoną zachodnią, główną trybunę. Na obiekcie odbył się turniej finałowy Pucharu Klubowych Mistrzów Azji 1992/1993, stadion gościł również spotkania Pucharu Zatoki Perskiej w latach 1986 i 1998, a także był jedną z aren Pucharu Zatoki Perskiej w 2013 roku.

Stadion Narodowy Bukit Jalil – wielofunkcyjny stadion w Bukit Jalil, niedaleko stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Wyposażony jest w bieżnię lekkoatletyczną i zadaszone trybuny dla 87 411 widzów. Jest częścią narodowego kompleksu sportowego Sukan Negara. Został wybudowany w latach 1992–97 z myślą o Igrzyskach Wspólnoty Narodów 1998. Był także jedną z aren piłkarskiego Pucharu Azji 2007.

Major Dhyan Chand National Stadium – wielofunkcyjny stadion w Nowym Delhi, w Indiach. Służy również jako stadion narodowy i jest obecnie używany głównie dla meczów hokeja na trawie oraz piłki nożnej. Swoje mecze rozgrywają na nim reprezentacja Indii w hokeju na trawie oraz drużyny hokejowe Delhi Waveriders i Delhi Wizards. Stadion może pomieścić 20 000 widzów.

Stadion Narodowy w Kaohsiungu – wielofunkcyjny stadion w Kaohsiung na Tajwanie służący do rozgrywania meczów piłki nożnej, rugby union oraz zawodów lekkoatletycznych.

Nowy Stadion Narodowy Laosu – wielofunkcyjny stadion w Wientianie w Laosie. Służy również jako stadion narodowy i jest obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej. Swoje mecze rozgrywają na nim reprezentacja Laosu w piłce nożnej oraz drużyny piłkarskie Eastern Star, Lao Police Club i Yotha. Stadion może pomieścić 25 000 widzów. Został wybudowany dla Igrzysk Południowoazjatyckich w 2009 roku.

Stadion Narodowy Laosu lub Chao Anouvong Stadium – to wielofunkcyjny stadion w Wientianie w Laosie. Jest obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej. Stadion mieści 20 000 osób. Stadion Narodowy położony jest na skrzyżowaniu ulic Khounboulom i Le Ky Huong w centrum Wientianu, mniej niż 1 km na północny zachód od Pałacu Prezydenckiego i przyległy do Wientiańskiego Klubu Tenisowego. Biura Laotańskiego Komitetu Olimpijskiego znajdują się na stadionie, i istnieje kilka obiektów treningowych dla lekkoatletów. Mały sklep sportowy na ulicy Khounboulom ulicy sprzedaje narodowe koszulki.

Narodowy Stadion Sportowy – wielofunkcyjny stadion w Ułan Bator w Mongolii. Jest obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej i ma pojemność 20 000 osób. Wybudowany w 1958. Festiwal Naadam, który świętuje niepodległość Mongolii, odbywa się tu co roku w lipcu.

Stadion Narodowy Mỹ Đình – wielofunkcyjny stadion w Hanoi, stolicy Wietnamu. Wyposażony jest w bieżnię lekkoatletyczną i trybuny dla 40 192 widzów. Został wybudowany w latach 2002–03. Cały obiekt okrążony jest pierścieniem trybun, ponadto wzdłuż boiska znajdują się dwie piętrowe trybuny przykryte dachem. Był areną zmagań Igrzysk Azji Południowo-Wschodniej w 2003 roku, odbywały się na nim także spotkania turniejów piłkarskich o Puchar Tygrysa 2004 i Puchar Azji 2007.

Stadion Narodowy w Pekinie, znany również jako Ptasie Gniazdo – stadion olimpijski, na którym odbyły się w 2008 r. wszystkie konkurencje lekkoatletyczne oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia Igrzysk Olimpijskich. Stadion położony jest w Parku Olimpijskim, niedaleko Pływalni olimpijskiej. Arena lekkoatletycznych mistrzostw świata w 2015 r. Pierwszym hymnem narodowym odegranym na tym stadionie przy okazji wręczania złotego medalu podczas igrzysk olimpijskich był Mazurek Dąbrowskiego – złoty medal w pchnięciu kulą zdobył Tomasz Majewski wynikiem 21,51m.

Stadion Narodowy Rajamangala – wielofunkcyjny stadion w Bangkoku, stolicy Tajlandii. Pojemność stadionu wynosi 49 749 widzów. Został otwarty w 1998 roku. Jest wyposażony w bieżnię lekkoatletyczną i otoczony trybunami, które od zachodniej strony przykryte są dachem. Obiekt był jedną z aren wielu międzynarodowych imprez sportowych, m.in. Igrzysk Azjatyckich 1998, Pucharu Tygrysa 2000, Pucharu Azji kobiet 2003, Mistrzostw Świata U-19 kobiet 2004, Pucharu Azji 2007 i Letniej Uniwersjady 2007.

Stadion Narodowy w Singapurze znajdował się w dzielnicy Kallang. Otwarty w lipcu 1973 roku, Stadion Narodowy został oficjalnie zamknięty w dniu 30 czerwca 2007 roku i rozebrany, aby zrobić miejsce dla Singapore Sports Hub i Nowego Stadionu Narodowego, otwartego w 2014 roku.

Stadion Narodowy w Singapurze – wielofunkcyjny stadion w Singapurze. Budowa obiektu rozpoczęła się w 2010 roku, a jego otwarcie nastąpiło w czerwcu 2014 roku. Pojemność obiektu wynosi 55 000 widzów. Arenę wyposażono w rozsuwane zadaszenie. Konstrukcja dachu stadionu jest największą kopułą na świecie. Obiekt stanowi część kompleksu sportowego Singapore Sports Hub.

Stadion Narodowy to wielofunkcyjny stadion w Dili w Timorze Wschodnim. Jest używany głównie dla meczów piłki nożnej. Stadion mieści 5000 osób, ale nigdy nie był gospodarzem meczu międzynarodowego.

Stadion Olimpijski w Aszchabadzie – wielofunkcyjny stadion znajdujący się w stolicy Turkmenistanu, Aszchabadzie. Jego inauguracja nastąpiła w 2003 r. Najczęściej rozgrywają na nim swoje mecze drużyny piłkarskie, jednak inne sporty są tu również uprawiane. Stadion ma pojemność 30 tys. miejsc. W 2007 r. rząd podjął decyzję o rekonstrukcji stadionu w celu powiększenia jego pojemności. Nowa arena będzie mogła pomieścić do 60 tys. widzów.

Stadion Olimpijski – wielofunkcyjny stadion w Phnom Penh, stolicy Kambodży.

Seoul Olympic Stadium, znany także jako Jamsil Olympic Stadium – stadion w Seulu, w Korei Południowej. Był głównym obiektem zbudowanym na Letnie Igrzyska Olimpijskie 1988 oraz 10. Igrzyska Azjatyckie w 1986 roku. Jest centralnym punktem Jamsil Sports Complex w Songpa-gu District, w południowo-wschodniej części miasta na południe od rzeki Han.
Narodowy Stadion Olimpijski – stadion położony w tokijskiej dzielnicy Shinjuku.

Stadion im. Borisa Paiczadze – wielofunkcyjny stadion sportowy w Tbilisi, na którym rozgrywane są mecze Dinama Tbilisi i reprezentacji Gruzji. Stadion został otwarty 29 września 1976 roku i obecnie może pomieścić do 58000 widzów. Posiada 584 miejsca dla VIP-ów i 62 miejsca dla prasy. W 2015 roku stadion gościł spotkanie o Superpuchar Europy UEFA.

Stadion Palestyna znajduje się w mieście Gaza w Strefie Gazy. Jest to stadion narodowy i dom reprezentacji Palestyny w piłce nożnej. Wybudowany w 1999. Pojemność stadionu wynosi 9 000 osób. Został zbombardowany przez Izrael w dniu 1 kwietnia 2006 roku, bezpośrednio w środkowe miejsce, a obecnie jest bezużyteczny ze względu na uformowany krater. FIFA ogłosiła, że będzie finansować odbudowę.

Stadion Pamir to wielofunkcyjny stadion w Duszanbe w Tadżykistanie. Jest obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej. Stadion posiada obecnie 24 000 miejsc, wszystkie są siedzące. Jest obecnie przebudowywany do pomieszczenia 30 000 osób. Jest obecnie macierzystą areną reprezentacji Tadżykistanu w piłce nożnej.

Piłkarski Stadion Narodowy – to wielofunkcyjny stadion w Male na Malediwach. Wcześniej nazywał się Rasmee Dhandu Stadium. Słowo "Rasmee" oznacza urzędnika w lokalnym języku malediwskim, a Dhandu oznacza otwarty teren/stadion. W 2014 roku w związku z przyznaniem Malediwom organizacji AFC Challenge Cup 2014 został zmodernizowany, a jego nazwę zmieniono na Piłkarski Stadion Narodowy W ramach wykonanych prac zbudowano specjalne strefy dla sędziów i delegatów związkowych, a także pomieszczenie dla mediów. Obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej ligi malediwskiej, o puchar Malediwów i międzynarodowych meczów. Stadion mieści około 13 000 widzów.

Stadion Ramat Gan − stadion piłkarski położony w mieście Ramat Gan, Izrael. Oddany został do użytku w 1950 roku. Od tego czasu swoje mecze na tym obiekcie rozgrywa reprezentacja Izraela w piłce nożnej. Jego pojemność wynosi 41 583 miejsc.

Stadion Republikański im. Tofiqa Bəhramova – wielofunkcyjny stadion w Baku, stolicy Azerbejdżanu, na którym swoje mecze rozgrywa miejscowa drużyna Bakı FK oraz reprezentacja Azerbejdżanu w piłce nożnej. Trybuny stadionu mają pojemność 29 858 osób.

Rizal Memorial Track and Football Stadium, znany po prostu jako Rizal Memorial Stadium - stadion narodowy na Filipinach. Służył jako główny stadion Igrzysk Azjatyckich 1954 i Igrzysk Południowoazjatyckich trzy razy. Przed jego remontem w 2011 stadion został poważnie uszkodzony i nie nadawał się do rozgrywek międzynarodowych. Mieści się w Manili, w dzielnicy Malate. Wybudowany w 1934. Mieści 30 000 osób.

Seul World Cup Stadium – stadion piłkarski położony w koreańskim mieście Seul. Spotkania domowe rozgrywa na nim klub K-League, FC Seoul.

Stadion Nissan – stadion piłkarski położony w japońskim mieście Jokohama. Spotkania domowe rozgrywa na nim klub J-League, Yokohama F. Marinos.

Sugathadasa Stadium – to wielofunkcyjny stadion w Kolombo na Sri Lance. Jest obecnie używany głównie dla meczów piłki nożnej i turniejów sportowych. Stadion mieści 25 000 osób. W 1991 i 2006 na tym stadionie odbyły się Igrzyska Południowoazjatyckie. Gościł także większości meczów 2010 AFC Challenge Cup. W 2010 tutaj była wręczana Nagroda International Indian Film Academy. Ten stadion składa się z krytego stadionu i hotelu. Kryty stadion ma klimatyzację 500-tonową, wygodne fotele i twórcze efekty świetlne.

Stadion Sułtana Hassanala Bolkiaha – wielofunkcyjny stadion w Bandar Seri Begawan, w Brunei. Jest aktualnie używany głównie dla meczów piłki nożnej. Stadion mieści 30 000 osób i został otwarty w 1984 roku. Swoje mecze rozgrywa na nim Reprezentacja Brunei w piłce nożnej oraz drużyna Brunei DPMM FC.

Stad madina Zajid ar-rijadijja – wielofunkcyjny stadion w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.