
Kościół Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Brzozie – kościół położony we wsi Brzoza, którego patronką jest Najświętsza Maryja Panna Królowa Polski.

Kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Bydgoszczy – kościół położony w Bydgoszczy, którego patronem jest Matka Boska Nieustającej Pomocy.

Kościół św. Antoniego Padewskiego w Bydgoszczy – kościół położony w Bydgoszczy, którego patronem jest św. Antoni Padewski.

Kaplica Matki Boskiej Częstochowskiej w Chełmży – istniejąca w latach 1927-1940 oktogonalna kaplica w Chełmży, wybudowana na tzw. "Białej Górze" w celu upamiętnienia poległych w I wojnie światowej.

Kościół Świętego Wawrzyńca w Gołańczy – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Gołańczy, przy ulicy księdza Mrotka.

Kościół Bożego Ciała w Helu – rzymskokatolicki kościół parafii Bożego Ciała w Helu przy ulicy Żeromskiego w Helu. Należy do dekanatu morskiego w archidiecezji gdańskiej.
Kościół Świętego Józefa w Inowrocławiu – rzymskokatolicki kościół parafialny w Inowrocławiu, w województwie kujawsko-pomorskim. Mieści się przy ulicy Sienkiewicza. Należy do dekanatu inowrocławskiego II archidiecezji gnieźnieńskiej.

Kościół Chrystusa Króla w Jarocinie – polski rzymskokatolicki kościół parafialny położony w Jarocinie przy ulicy Paderewskiego 9, należący do dekanatu jarocińskiego w diecezji kaliskiej.

Kościół Chrystusa Króla w Jeleńczu - rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Jeleńczu.
Kościół Najświętszego Serca Jezusa i św. Anny – katolicki kościół parafialny zlokalizowany w Kiszewie.
Kościół Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy - rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w mieście Kruszwica, przy wschodniej pierzei Rynku.

Kościół św. Marcina w Kuczkowie – rzymskokatolicki kościół parafialny zlokalizowany w Kuczkowie w powiecie pleszewskim, w województwie wielkopolskim.

Kościół świętego Jakuba Starszego – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do parafii pod tym samym wezwaniem.
Pałac Targowy – pawilon wystawienniczy Międzynarodowych Targów Poznańskich zlokalizowana przy ul. Głogowskiej 14, w sąsiedztwie Hali Przemysłu Ciężkiego i budynku administracyjnego.
Bank Włościański w Poznaniu – neobarokowy, zabytkowy budynek bankowy z 1912 zaprojektowany przez Stefana Cybichowskiego i Czesława Leitgebera dla założonego w 1872 Banku Włościańskiego. Znajduje się w Poznaniu przy Placu Wolności 9.

Budynek administracyjny MTP – neobarokowy budynek administracyjny Międzynarodowych Targów Poznańskich, zbudowany w latach 1924–1925 według projektu Stefana Cybichowskiego dla nowo utworzonych Targów Poznańskich. Podczas PeWuKi w 1929 budynek pełnił funkcję administracji wystawy.
Kościół świętego Stanisława Kostki – kościół rzymskokatolicki w Poznaniu. Znajduje się przy ulicy Tadeusza Rejtana 8 na poznańskich Winiarach. Od 2017 r. wielkopostny kościół stacyjny.

Restauracja Belweder w Poznaniu – restauracja mieszcząca się w budynku znajdującym się na tyłach gmachu administracyjnego Targów Poznańskich, wybudowanym w latach 1924–1925 dla powstałych w 1921 Targów Poznańskich, usytuowana przy ul. Głogowskiej 14, na Łazarzu w Poznaniu.

Wieża kościoła św. Marcina w Poznaniu – wybudowana w 1928 roku, projektu Stefana Cybichowskiego, od strony ul. Święty Marcin, przy bocznym wejściu do kościoła, podczas gruntownego remontu (1925-1928) XVI-wiecznej świątyni. Wznosiła się na wysokość 45 m, jej podstawa wynosiła 6 na 6 metrów. Na wieży umieszczono zegar, a powyżej dzwonnicę z trzema dzwonami, przykrytą barokową kopułą. Wieżę zdobiły również cztery 3-metrowej wysokości postacie – św. Wojciecha, św. Stanisława biskupa oraz św. Piotra i św. Pawła, autorstwa Marcina Rożka. Na froncie wieży umieszczono również jego płaskorzeźbę, przedstawiającą postać św. Marcina na koniu oddającego płaszcz żebrakowi.
Kościół Świętego Mikołaja w Ryczywole – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się we wsi Ryczywół, w województwie wielkopolskim, przy ulicy Księdza Stepczyńskiego.

Kościół Świętej Katarzyny – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się we wsi Rynarzewo, w województwie kujawsko-pomorskim, przy ulicy Szkolnej. Należy do dekanatu Łabiszyn diecezji bydgoskiej.
Kościół św. Jakuba Większego Apostoła w Sokolnikach − neobarokowy kościół katolicki, położony we wsi Sokolniki, w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, w gminie Kołaczkowo.

Kościół Świętej Doroty w Strzałkowie – rzymskokatolicki kościół parafialny mieszczący się we wsi Strzałkowo, w województwie wielkopolskim, przy ulicy Księdza Stanisława Marusarza.
Kościół św. Józefa w Tczewie – ceglana bazylika katolicka w Tczewie, wybudowana w latach 1931–1936 w stylu modernistycznym.
Kościół św. Mikołaja we Wszemborzu - murowany kościół zlokalizowany we wsi Wszembórz, w województwie wielkopolskim w gminie Kołaczkowo. Jest świątynią parafii św. Mikołaja w Wszemborzu.

Kościół Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Zdziechowie – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w podgnieźnieńskiej Zdziechowie. Należy do dekanatu gnieźnieńskiego I archidiecezji gnieźnieńskiej.