
Budynek administracyjny MTP – neobarokowy budynek administracyjny Międzynarodowych Targów Poznańskich, zbudowany w latach 1924–1925 według projektu Stefana Cybichowskiego dla nowo utworzonych Targów Poznańskich. Podczas PeWuKi w 1929 budynek pełnił funkcję administracji wystawy.
Kościół Chrystusa Króla – katolicki kościół parafialny zlokalizowany w Chojnie-Wsi.

Gmach Sądu Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim – eklektyczny budynek sądowy zlokalizowany w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Żwirki i Wigury 3.

Kościół Świętego Michała Archanioła w Jastrowiu – jeden z dwóch rzymskokatolickich kościołów parafialnych w mieście Jastrowie. Należy do dekanatu Jastrowie. Mieści się przy ulicy Poznańskiej.

Kościół Świętego Marcina w Kępnie − rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Kępno. Należy do dekanatu Kępno. Mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki.
Kościół Świętego Andrzeja Apostoła w Komornikach – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w podpoznańskich Komornikach. Mieści się przy ulicy Kościelnej.

Kościół św. Wojciecha w Koninie - kościół mieści się w konińskiej dzielnicy Morzysław przy ulicy Portowej. Należy do dekanatu konińskiego II. Jest budowlą wybudowaną w latach 1905-1914. W ścianie prezbiterium zachował się fragment wcześniejszej murowanej budowli z 1785, wzniesionej przez księdza Andrzeja Liszkowskiego.

Kościół Pana Jezusa w Kościanie – rzymskokatolicki kościół parafialny parafii Świętego Ducha w Kościanie. Mieści się w Kościanie, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu kościańskiego archidiecezji poznańskiej.

Kościół św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kramsku – rzymskokatolicki kościół parafialny mieszczący się we wsi Kramsk na ulicy Kościelnej. Kościół jest najstarszy w dekanacie konińskim II.
Ratusz w Kórniku – obecny ratusz pochodzi z 1910. Został zbudowany na miejscu starego, barokowego z 1755, zniszczonego przez pożar. Mieści się przy rynku na Placu Niepodległości w Kórniku.

Kościół świętego Antoniego Padewskiego w Książu Wielkopolskim – jeden z dwóch rzymskokatolickich kościołów parafialnych w mieście Książ Wielkopolski, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu nowomiejskiego archidiecezji poznańskiej.

Kościół Świętej Trójcy w Mikstacie – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w mieście Mikstat w województwie wielkopolskim.

Kościół Świętego Idziego w Modrzu - rzymskokatolicki kościół parafialny we wsi Modrze, w gminie Stęszew, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu stęszewskiego.
Kościół poewangelicki – dawna świątynia protestancka znajdująca się w mieście Obrzycko, w powiecie szamotulskim, w województwie wielkopolskim. Mieści się przy Placu Lipowym.
Kościół Świętego Marcina w Odolanowie – rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Odolanów. Mieści się przy Rynku. Należy do dekanatu Odolanów.
Kościół św. Rodziny w Pile – rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Piła. Należy do dekanatu Piła. Mieści się przy ulicy Jana Bosko.

Budynek Banku Wschodniego – budynek o formach zbliżonych do baroku, zlokalizowany w Poznaniu przy Placu Wolności 15, na narożniku ul. Nowowiejskiego.
Dom Starców na Wildzie w Poznaniu – jeden z ostatnich zbudowanych elementów urbanistycznych, jaki składa się na program historyzującej zabudowy Rynku Wildeckiego w Poznaniu.
Dom Tramwajarza w Poznaniu – środowiskowy kompleks kulturalno-mieszkalny w stylu neobarokowym, wzniesiony w latach 1925 - 1927 na poznańskich Jeżycach.
Gmach sądu przy ul. Młyńskiej w Poznaniu – budynek sądowy w stylu baroku wilhelmińskiego, zlokalizowany w centrum Poznania, przy ul. Młyńskiej 1a.

Kamienica Towarzystwa Ubezpieczeniowego Union – okazała, pięciokondygnacyjna, neobarokowa kamienica, nawiązująca do baroku II połowy XVIII wieku, zlokalizowana w Poznaniu przy Placu Wolności 14, na narożniku ul. 3 Maja. Według Joanny Gołdych, znawcy architektury, jest to jedno z najwybitniejszych dzieł Rogera Sławskiego na terenie miasta.

Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela – kościół parafialny znajdujący się przy ul. Sióstr Misjonarek na poznańskim Morasku.

Gimnazjum Heinricha Belowa i Marii Knothe - zabytkowy budynek dawnego prywatnego gimnazjum żeńskiego w Poznaniu, należącego do Heinricha Belowa. Obecnie mieści agendy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Szkoła przy ul. Prądzyńskiego 53 – szkoła podstawowa zlokalizowana w Poznaniu, przy ul. Prądzyńskiego 53 na Wildzie. Architektura obiektu nawiązuje do form renesansu i baroku, zdradzając już jednak dążenia modernistyczne. Była to jedna z pierwszych w mieście szkół zrealizowanych w systemie pawilonowym.
Bank Włościański w Poznaniu – neobarokowy, zabytkowy budynek bankowy z 1912 zaprojektowany przez Stefana Cybichowskiego i Czesława Leitgebera dla założonego w 1872 Banku Włościańskiego. Znajduje się w Poznaniu przy Placu Wolności 9.
Kamienica przy ul. Reja 2 – zabytkowa kamienica zlokalizowana w Poznaniu, na Jeżycach, przy ul. Mikołaja Reja 2.
Budynek Landratury Poznań-Zachód – zabytkowy budynek zlokalizowany w Poznaniu, na Jeżycach, w obrębie zespołu rezydencjonalnego, przy ul. Mickiewicza 31.

Kościół Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Przygodzicach – rzymskokatolicki kościół parafialny w Przygodzicach, w gminie Przygodzice, w powiecie ostrowskim.
Kościół Świętego Mikołaja w Ryczywole – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się we wsi Ryczywół, w województwie wielkopolskim, przy ulicy Księdza Stepczyńskiego.
Kościół św. Jakuba Większego Apostoła w Sokolnikach − neobarokowy kościół katolicki, położony we wsi Sokolniki, w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, w gminie Kołaczkowo.
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sulmierzycach − rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Sulmierzyce. Mieści się przy ulicy Nowej. Należy do dekanatu Zduny.

Kościół Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Szamocinie - rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w mieście Szamocin, przy ulicy Kościelnej.

Pałac w Szczepowicach - neobarokowy pałac zlokalizowany we wsi Szczepowice.
Kościół św. Urszuli – rzymskokatolicki kościół parafialny mieszczący się we wsi Szemborowo, w województwie wielkopolskim.
Kościół św. Michała Archanioła w Targowej Górce – murowany kościół rzymskokatolicki w Targowej Górce.

Kościół parafialny pw. św. Jana Chrzciciela w Trzciance - zabytkowy kościół, należący do parafii rzymskokatolickiej pod tym samym wezwaniem, wzniesiony w latach 1914-1915 w stylu neobarokowym, usytuowany w centrum Trzcianki.

Kościół św. Mikołaja w Ujściu – neobarokowy kościół parafialny w Ujściu, woj. wielkopolskie.

Kościół poewangelicki – dawna świątynia protestancka znajdująca się w mieście Żerków, w powiecie jarocińskim, w województwie wielkopolskim.