
Bohaterowie frontu i kawiarni – ulotny druk propagandowy nieznanego autora wydany w Łodzi w roku 1920 przez Kotkowskiego i Frejlicha, znajdujący się w zbiorach Biblioteki Narodowej w Warszawie, powstały w okresie wojny polsko-bolszewickiej.

Do szeregów Armii Czerwonej – antypolski rosyjski plakat propagandowy z 1920 autorstwa Borysa Wasilewicza Siłkina wykonany w czasie wojny polsko-bolszewickiej.

Hej! Kto Polak na bagnety!! – plakat propagandowy z 1920 autorstwa polskiego rysownika Kamila Mackiewicza znajdujący się w zbiorach Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

Jego program – polski plakat propagandowy autorstwa nieznanego artysty, wydany w roku 1920 w Łodzi w czasie wojny polsko-bolszewickiej, znajdujący się w zbiorach Muzeum Niepodległości w Warszawie.

Nam twierdzą będzie każdy próg – polski plakat propagandowy z 1920, autorstwa rysownika Kamila Mackiewicza powstały w okresie wojny polsko-bolszewickiej, znajdujący się w zbiorach Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

Oto czym kończą się pańskie pomysły – antypolski rosyjski plakat propagandowy z 1920 autorstwa Stiepana Mucharskiego wykonany w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Typowy przykład komunistycznej propagandy.

Wolność bolszewicka – polski plakat propagandowy autorstwa Wydziału Propagandy Ministerstwa Spraw Wojskowych, wydany w roku 1920 w Warszawie w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Plakat znajduje się w zbiorach Muzeum Niepodległości w Warszawie.